Přeskočit na obsah

Jsme tady s Vámi již přes 30 let. Podnikání zahájil Ing. Jaroslav Mikšík v roce 1990, kdy předmětem činnosti byla tvorba a prodej software, poradenství v ekonomice a výpočetní technice. Od roku 1993 zajišťujeme našim klientům daňové poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví), zpracování mezd, evidence a výpočet DPH, zpracování daňových přiznání a ekonomické poradenství.

Firma postupně rostla. Ze začátku jste našli naše kanceláře na ulicích Gorkého 5 a pak na ulici Příční 7. V té době zde pracovali čtyři zaměstnanci a dva majitelé firmy. Tři pracovníci měli vysokoškolské vzdělání ekonomického směru. V tomto období firma pracovala asi pro 50 klientů. Od roku 1995 jsme už s osmi zaměstnanci pracovali pro 120 klientů v nových kancelářích na ulici Kounicove 20/22 v Brně, kde se nám nabídly možnosti větších kancelářských prostor, ale i lepší možnosti k rozšiřování nabídky našich služeb (kanceláře byly umístěny v centru města, což znamenalo lepší dostupnost k jednotlivým úřadům, bankám).. Od roku 1998 jsme byli na Lidické 43 a od 1.10.2005 jsme se přestěhovali do vlastních prostor na ulici Maničky 5 v Brně Žabovřeskách, kde s průměrně 15 zaměstnanci pracujeme dodnes pro více než 400 klientů.

Naše snahy o kompletnější poskytování služeb vedly k průběžnému rozšiřování odborných znalostí všech pracovníků. Mgr. Michal Mazánek byl dne 6.11.1997 zapsán do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2662. Při zajišťování auditů našich klientů spolupracujeme s Ing. Lenkou Kožnárkovou (auditorské osvědčení číslo 1887) a od dubna 2007 máme v týmu dalšího daňového poradce Ing. Lucii Koláčkovou pod evidenčním číslem 4077.

Dne 1.1. 2011 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným. Pro naše klienty však k žádné podstatné změně nedošlo, protože transformace proběhla formou prodeje části podniku a veškeré závazky starého podniku Ginkgo účetnictví s.r.o. převzalo. I nadále máme pojištění do výše 10 milionů škody.

Ač po dlouhé nemoci Ing. Mikšík v roce 2014 zemřel firma v jeho stopách funguje úspěšně dál pod vedením jeho manželky Ing. Silvie Mikšíkové a Mgr. Michala Mazánka.

Průběžné daňové kontroly našich klientů končí s dobrými výsledky a na základě doporučení spokojených klientů se rozrůstá i počet našich zákazníků. Jako jedni z mála jsme schopni zajistit komplexní daňové a účetní služby i pro neziskové organizace.  

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other