Přeskočit na obsah
Domů » Nabídka zaměstnání

Nabídka zaměstnání

Brigádník

Nabízíme možnost odborné brigády pro studenty VŠ nejlépe ekonomického směru. Při oboustranné spokojenosti možnost budoucího získání pracovního místa.

Rovněž umožníme vedení bakalářských či diplomových prací.

Zaměstnanec

Aktuálně sice nehledáme žádné zaměstnance, ale vzhledem k tomu, že se naše firma dynamicky rozvíjí a jsme převážně ženský kolektiv (s relativně častými odchody na mateřskou dovolenou) poměrně často jsou v naší firmě volná místa.

Pokud byste měli zájem, pošlete nám prosím svůj životopis na email. ginkgo@ginkgo.cz a my Vás kontaktujeme, jakmile se místo v naší firmě uvolní.

Popis pozice účetní:

Jedná se o práci v relativně mladém kolektivu, s více méně volnou pracovní dobou a možností dalšího odborného růstu. Máme interní systém školení i zkoušek, mzda se do značné míry odvíjí od výkonu každého pracovníka i od výsledků celé firmy. Jedná se o týmovou práci. U všech prací je zajištěna interní kontrola.

Náplní práce účetní je:

  • zpracovávání několika účetnictví, daňových evidencí, mezd a dalších ekonomických agend,
  • zpracovávání ročních účetních závěrek a daňových přiznání pod dohledem daňového poradce nebo auditora,
  • jednání s klienty.


Práce je odborně náročná, ovšem v případě dostatečného zájmu lze odborné znalosti získat v průběhu práce ve firmě. Je zde možnost výrazného odborného růstu, včetně možnosti stát se daňovým poradcem. Práce je vhodná pro účetní se středním vzděláním a praxí nebo pro vysokoškoláky s praxí i bez ní.

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other